Employees

Who's who at Oktober?

Managing Director: Ingeri Engelstad. Phone: +47 23 35 46 25
E-mail: ingeri.engelstad@oktober.no

Literary department:

 Publisher: Geir Gulliksen. Phone: +47 23 35 46 29
 E-mail: geir.gulliksen@oktober.no

 Senior Editor: Kari Joynt. Phone: +47 23 35 46 26
 E-mail: kari.joynt@oktober.no

 Editor: Cathrine Narum. Phone: +47 23 35 46 24
 E-mail: cathrine.narum@oktober.no

 Editor: Signe Eriksdatter Russwurm. (Maternity leave).
 E-mail: signe.russwurm@oktober.no

 Editor: Ellen Sofie Lauritzen (Substitute). Phone: +47 23 35 46 21
 E-mail: ellen.sofie.lauritzen@oktober.no

 Editor: Øyvind Ellenes. Phone: +47 23 35 46 22
 E-mail: oyvind.ellenes@oktober.no

Marketing department:

 Head of Marketing: Ellen Hogsnes. Phone: +47 23 35 46 23
 E-mail: ellen.hogsnes@oktober.no

 Paperback Editor: Ane Øien Stensland. Phone: +47 23 35 46 27
 E-mail: ane.oien.stensland@oktober.no

 Marketing Consultant: Marte Nøklegård Dahl. Phone: +47 23 35 46 28
 E-mail: marte.noklegard.dahl@oktober.no

 Marketing Consultant: Signe Lind (Maternity leave).
 E-mail: signe.lind@oktober.no

 Marketing Consultant: Ann-Mari Volden (Substitute). Phone: +47 23 32 74 92
 E-mail: ann-mari.volden@oktober.no

 Marketing Secretary: Lina Skog Bergem. Phone: +47 23 35 46 20
 E-mail: lina.bergem@oktober.no

Oslo Literary Agency:

 Henrik Francke
 Foreign Rights Manager
 Forlaget Oktober
 Phone: + 47 913 53 922
 E-mail: henrik.francke@osloliteraryagency.no

  • Handlekurv
Handlekurven din er tom
  • Nyheter

Nina Lykkes Nei og atter nei i nok et opplag – nå 29.000
Nina Lykkes andre roman, Nei og atter nei, utkom fjor høst til strålende kritikk...

Les mer

Dansk ros til Rune Christiansens Krysantemum
Rune Christiansens kritikerroste roman Krysantemum utkom nylig på det danske forlaget LESE...

Les mer

Karl Ove Knausgårds bok om Munch topper fortsatt bestselgerlista
Karl Ove Knausgårds Så mye lengsel på så liten flate. En bok om Edvard Munchs bilder ble l...

Les mer

Hanne Ørstaviks Kjærlighet til Egypt
Hanne Ørstaviks kritikerroste roman Kjærlighet er nå solgt for oversettelse til arabisk. D...

Les mer

Karl Ove Knausgårds bok om Munch rett inn på førsteplass på bestselgerlista
Karl Ove Knausgårds Så mye lengsel på så liten flate. En bok om Edvard Munchs bilder ble...

Les mer ARKIV
  • Nyhetsbrev

Webdesign og publiseringsverktøy fra Netmaking | Powered by eZ Publish