Employees

Who's who at Oktober?

Managing Director: Ingeri Engelstad. Phone: +47 23 35 46 25
E-mail: ingeri.engelstad@oktober.no

Literary department:

 Publisher: Geir Gulliksen. Phone: +47 23 35 46 29
 E-mail: geir.gulliksen@oktober.no

 Editor: Cathrine Narum. Phone: +47 23 35 46 24
 E-mail: cathrine.narum@oktober.no

 Editor: Signe Eriksdatter Russwurm. Phone: +47 23 35 46 21
 E-mail: signe.russwurm@oktober.no

 Editor: Øyvind Ellenes. Phone: +47 23 35 46 22
 E-mail: oyvind.ellenes@oktober.no

 Senior Editor: Kjersti Instefjord. Phone: +47 23 35 46 26
 E-mail: kjersti.instefjord@oktober.no

Marketing department:

 Head of Marketing: Ellen Hogsnes. Phone: +47 23 35 46 23
 E-mail: ellen.hogsnes@oktober.no

 Paperback Editor: Ane Øien Stensland. Phone: +47 23 35 46 27
 E-mail: ane.oien.stensland@oktober.no

 Marketing Consultant: Marte Nøklegård Dahl. Phone: +47 23 35 46 28
 E-mail: marte.noklegard.dahl@oktober.no

 Marketing Consultant: Signe Lind. Phone: +47 23 32 74 92
 E-mail: signe.lind@oktober.no

 Marketing Secretary: Lina Skog Bergem. Phone: +47 23 35 46 20
 E-mail: lina.bergem@oktober.no

Oslo Literary Agency:

 Henrik Francke
 Foreign Rights Manager
 Forlaget Oktober
 Phone: + 47 913 53 922
 E-mail: henrik.francke@osloliteraryagency.no

  • Handlekurv
Handlekurven din er tom
  • Nyheter

Mona Høvrings kritikerroste roman i nytt opplag
Mona Høvrings Fordi Venus passerte en alpefiol den dagen jeg blei født utkom tidligere i h...

Les mer

Per Pettersons Menn i min situasjon – nå 17 land
Per Pettersons Menn i min situasjon fikk strålende kritikker da den utkom tidligere i høst...

Les mer

Strålende kritikker til Edvard Hoems Jordmor på jorda
Edvard Hoems roman Jordmor på jorda. Huset under Blåhammaren ble lansert fredag forrige uk...

Les mer

Matias Faldbakkens The Hills roses i Tyskland
Matias Faldbakkens roman The Hills får svært gode kritikker Tyskland. Boken utkommer på He...

Les mer

Edvard Hoem – «en kjempe» i Danmark
Edvard Hoems slektskrønike gjør det også godt i Danmark. Det danske forlaget Hovedland har nå kjø...

Les mer ARKIV
  • Nyhetsbrev

Webdesign og publiseringsverktøy fra Netmaking | Powered by eZ Publish