Employees

Who's who at Oktober?

Managing Director: Ingeri Engelstad. Phone: +47 23 35 46 25
E-mail: ingeri.engelstad@oktober.no

Literary department:

 Publisher: Geir Gulliksen (on leave)
 E-mail: geir.gulliksen@oktober.no

 Editor: Cathrine Narum. Phone: +47 23 35 46 24
 E-mail: cathrine.narum@oktober.no

 Editor: Signe Eriksdatter Russwurm. Phone: +47 23 35 46 21
 E-mail: signe.russwurm@oktober.no

 Editor: Øyvind Ellenes. Phone: +47 23 35 46 22
 E-mail: oyvind.ellenes@oktober.no

 Senior Editor: Kjersti Instefjord. Phone: +47 23 35 46 26
 E-mail: kjersti.instefjord@oktober.no

 Editor: Sondre Midthun. Phone: +47 23 35 46 29
 E-mail: sondre.midthun@oktober.no

Marketing department:

 Head of Marketing: Ellen Hogsnes. Phone: +47 23 35 46 23
 E-mail: ellen.hogsnes@oktober.no

 Paperback Editor: Ane Øien Stensland. Phone: +47 23 35 46 27
 E-mail: ane.oien.stensland@oktober.no

 Marketing Consultant: Marte Nøklegård Dahl. Phone: +47 23 35 46 28
 E-mail: marte.noklegard.dahl@oktober.no

 Marketing Consultant: Signe Lind. Phone: +47 23 32 74 92
 E-mail: signe.lind@oktober.no

 Marketing Consultant: Julie Engvik. Phone: +47 23 32 74 94
 E-mail: julie.engvik@oktober.no

 Marketing Secretary: Lina Skog Bergem. Phone: +47 23 35 46 20
 E-mail: lina.bergem@oktober.no

Oslo Literary Agency:

 Henrik Francke
 Foreign Rights Manager
 Forlaget Oktober
 Phone: + 47 913 53 922
 E-mail: henrik.francke@osloliteraryagency.no

  • Handlekurv
Handlekurven din er tom
  • Nyheter

Anne B. Ragdes Datteren på 3. plass på bestselgerlista
Anne B. Ragdes nye roman Datteren har vært i teten på Bokhandlerforeningens bestselgerlist...

Les mer

Dag Solstads nye klatrer på bestselgerlista – nå 3. plass
20. september ble Dag Solstads nye roman Tredje, og siste, roman om Bjørn Hansen sluppet....

Les mer

Anne B. Ragdes Datteren holder stand på bestselgerlistene
Sjette og siste bind i Anne B. Ragdes folkekjære verk om familien fra Neshov, Datteren, ut...

Les mer

Marie Auberts Voksne mennesker til Storbritannia, Spania og Romania
Marie Auberts roman Voksne mennesker har ikke gått upåaktet hen, hverken her hje...

Les mer

Dag Solstads nye roman rett inn på bestselgerlista
Fredag 20. september ble Dag Solstads nye roman Tredje, og siste, roman om Bjørn Hansen s...

Les mer ARKIV
  • Nyhetsbrev

Webdesign og publiseringsverktøy fra Netmaking | Powered by eZ Publish