Employees

Who's who at Oktober?

Managing Director: Ingeri Engelstad. Phone: +47 23 35 46 25
E-mail: ingeri.engelstad@oktober.no

Literary department:

 Publisher: Geir Gulliksen. Phone: +47 23 35 46 29
 E-mail: geir.gulliksen@oktober.no

 Editor: Cathrine Narum. Phone: +47 23 35 46 24
 E-mail: cathrine.narum@oktober.no

 Editor: Signe Eriksdatter Russwurm. Phone: +47 23 35 46 21
 E-mail: signe.russwurm@oktober.no

 Editor: Øyvind Ellenes. Phone: +47 23 35 46 22
 E-mail: oyvind.ellenes@oktober.no

 Senior Editor: Kjersti Instefjord. Phone: +47 23 35 46 26
 E-mail: kjersti.instefjord@oktober.no

Marketing department:

 Head of Marketing: Ellen Hogsnes. Phone: +47 23 35 46 23
 E-mail: ellen.hogsnes@oktober.no

 Paperback Editor: Ane Øien Stensland. Phone: +47 23 35 46 27
 E-mail: ane.oien.stensland@oktober.no

 Marketing Consultant: Marte Nøklegård Dahl. Phone: +47 23 35 46 28
 E-mail: marte.noklegard.dahl@oktober.no

 Marketing Consultant: Signe Lind. Phone: +47 23 32 74 92
 E-mail: signe.lind@oktober.no

 Marketing Secretary: Lina Skog Bergem. Phone: +47 23 35 46 20
 E-mail: lina.bergem@oktober.no

Oslo Literary Agency:

 Henrik Francke
 Foreign Rights Manager
 Forlaget Oktober
 Phone: + 47 913 53 922
 E-mail: henrik.francke@osloliteraryagency.no

  • Handlekurv
Handlekurven din er tom
  • Nyheter

Store forventninger til Linn Ullmanns De urolige i USA
Linn Ullmanns roman De urolige utkommer i USA i januar neste år, og forventningene er stor...

Les mer

Hoem, Michelet og Petterson – tre av julens bestselgere
Edvard Hoem, Jon Michelet og Per Petterson hevder seg fremdeles godt på bestselgerlistene. Michel...

Les mer

Hanne Ørstaviks Kjærlighet nominert til Pen America Literary Awards 2019
Denne uken ble langlistene til årets Pen America Literary Awards offentliggjort. Hanne Ørstaviks...

Les mer

Mona Høvrings kritikerroste roman i nytt opplag
Mona Høvrings Fordi Venus passerte en alpefiol den dagen jeg blei født utkom tidligere i h...

Les mer

Per Pettersons Menn i min situasjon – nå 17 land
Per Pettersons Menn i min situasjon fikk strålende kritikker da den utkom tidligere i høst...

Les mer ARKIV
  • Nyhetsbrev

Webdesign og publiseringsverktøy fra Netmaking | Powered by eZ Publish